Wakacyjna podróż po oceanach świata

Wakacje w The Treehouse to mnóstwo ciekawych przygód. W lipcu poznajemy co kryje się w głębiach oceanów. Na początku przygotowaliśmy się do żeglugi i wykleiliśmy własne statki. Nasze Ciocie wspaniale udekorowały oceaniczną salę. Dzisiaj każdy przedszkolak zrobił stworzył własny mały ocean w butelce - z piaszczystym dnem z muszelkami, turkusową wodą i falami zrobionymi z oliwki dziecięcej . Oglądaliśmy też film, o tym jak nie należy zaśmiecać wód oceanów i zrobiliśmy listę naszych pytań, na które będziemy przez następne dni poszukiwać odpowiedzi.

Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse
ul. Kusocińskiego 3A, 05-092 Łomianki (dojazd)

tel. 22 751 65 55 | 602 173 241 / 602 615 261
e-mail: treehouse@op.pl
NIP: 118-16-94-589

Przedszkole The Treehouse mieści się przy cichej, spokojnej ulicy naprzeciwko szkoły podstawowej w Łomiankach, 15 minut od centrum Warszawy. Do dyspozycji dzieci mamy duży, komfortowy budynek, otoczony pełnym zieleni i zabawek przestronnym ogrodem. Przedszkole wpisane jest do ewidencji placówek niepublicznych w Gminie Łomianki pod nr 5. Rok założenia: 2003.