Sierpniowe zabawy wokół budowy, budynków, materiałów budowlanych

W sierpniu w The Treehouse wraz z naszymi Ciociami poznajemy tajniki budowy i maszyny budowlane. Wszyscy uczestnicy tego projektu zamieniają się w małych architektów, naszym bohaterem jest Bob Budowniczy. Przed nami wielkie wyzwania, będziemy tworzyli makiety miast, budynki, stawiali cegły i budowali mury. W kolejnym tygodniu obejrzymy film pt "Dom i miasto" z serii " Była sobie Ziemia", zapowiada się naprawdę ciekawie, a to dopiero początek naszej wyprawy...

Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne The Treehouse
ul. Kusocińskiego 3A, 05-092 Łomianki (dojazd)

tel. 22 751 65 55 | 602 173 241 / 602 615 261
e-mail: treehouse@op.pl
NIP: 118-16-94-589

Przedszkole The Treehouse mieści się przy cichej, spokojnej ulicy naprzeciwko szkoły podstawowej w Łomiankach, 15 minut od centrum Warszawy. Do dyspozycji dzieci mamy duży, komfortowy budynek, otoczony pełnym zieleni i zabawek przestronnym ogrodem. Przedszkole wpisane jest do ewidencji placówek niepublicznych w Gminie Łomianki pod nr 5. Rok założenia: 2003.